Dr Krzysztof Kowalczyk

Lekarz stomatolog
Technik dentystyczny

Jestem lekarzem stomatologiem oraz technikiem dentystycznym. Swoją przygodę ze stomatologią rozpocząłem od ukończenia Medycznego Studium Zawodowego o kierunku Technika Dentystyczna i Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Śląskiej Akademii Medycznej. Staż podyplomowy odbyłem w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej w Bytomiu m.in. na Katedrze Protetyki Stomatologicznej.

Specjalizuję się w szeroko pojętej stomatologii estetycznej i odtwórczej: licówki, korony, mosty, protetyka na implantach. Wykonując leczenie kanałowe dbam także o estetyczną i funkcjonalną odbudowę zęba. Większość zabiegów wykonuję pod mikroskopem podobnie jak zabiegi implantologiczne i chirurgiczne usuwanie zębów.

Aktualnie leczę swoich Pacjentów w Warszawie i na Śląsku. Dzięki wykorzystaniu swojej bogatej wiedzy technicznej i stomatologicznej mogę tworzyć wiele zdrowych i pięknych uśmiechów.

  • Współpracowałem z renomowanymi Warszawskimi klinikami stomatologicznymi zdobywając zaufanie gwiazd, aktorów i ludzi show biznesu, dla których piękny uśmiech jest narzędziem pracy.
  • Od 2004 roku wykonuję leczenie pod mikroskopem zabiegowym, co pozwala na leczenie najbardziej skomplikowanych przypadków. W codziennej pracy wykorzystuję najbardziej zaawansowany technologicznie mikroskop stomatologiczny OPMI PROergo oraz lupy zabiegowe EyeMag Pro S firmy Carl Zeiss.
  • Jako jeden z niewielu protetyków w Polsce i jedyny na Śląsku przeprowadzam szlifowanie zębów (korony i licówki) pod mikroskopem w 20x powiększeniu.
  • Prowadzę specjalistyczne szkolenia dla lekarzy z zakresu najnowocześniejszych technik endodontycznych.

Prywatnie jestem tatą Adasia i wokalistą rockowego zespołu Rouse Pores.

 

 

Krzysztof Kowalczyk - ZnanyLekarz.pl
Widget RL

Zobacz gdzie jesteśmy

Chorzowska 216, Katowice
Budynek ACTIV 4 WIEŻE
naprzeciwko Parku Śląskiego

+48 32 702 82 82
+48 888 331 661
artysci@usmiechu.pl

Godziny otwarcia Kliniki

pon. - piąt.: 08:00 - 20:00
sob.: 09:00 - 15:00

Bądź na bieżąco

         

Napisz do nas