Żółte zęby

Jako młodzi ludzie mieliśmy śnieżnobiałe zęby, które z wiekiem stały się coraz bardziej żółte. Nasze szkliwo wchłania cały czas barwniki z pokarmu, soków, herbaty, kawy, wina itd.

W prosty i szybki sposób poprzez nakładanie żelu wybielającego możemy odwrócić ten proces, tak aby pozbyć się barwników ze szkliwa. Ta metoda jest również skuteczna jeżeli zawsze nasze zęby były żółte. Podobają nam się białe zęby u hollywoodzkich aktorów? Wybielmy nasze, oni to już dawno zrobili.

Jako nieliczni w Polsce proponujemy także wybielanie profesjonalną lampą Zoom oraz preparatami Opalesscence firmy Ultradent z USA. To metoda, którą ze względu na skuteczność i bezpieczeństwo dla szkliwa, wybrali między innymi Eva Longoria, Usher, Jessica Simpson i Anne Hathaway.

minibaner_bezbolesne_leczenie_zebow.png

Bezbolesne leczenie zębów

Oczyszczenie ubytku z próchnicy wcale nie musi być czymś strasznym. Szczególną wagę przywiązujemy do tego aby zminimalizować ból w czasie leczenia zębów. Cały proces leczenia odbywa się bezboleśnie i bezstresowo.

Zobacz więcej
minibaner_wybielanie_zebow.png

Wybielanie zębów

Biały, zdrowy uśmiech to dobre samopoczucie i pewność siebie. Wieloletnie badania i obserwacje dają pewność, że zabieg wybielania jest skuteczny i bezpieczny.

Zobacz więcej
minibaner_licowki_porcelanowe.png

Licówki porcelanowe

Licówki to precyzyjne uzupełnienia estetyczne w postaci bardzo cienkich płatków porcelanowych, mocowane na powierzchniach wargowych lub policzkowych zębów.

Zobacz więcej
minibaner_korony_pelnoceramiczne.png

Korony pełnoceramiczne

Pragniesz ładnego uśmiechu, pięknych równych i białych zębów? Korony pełnoceramiczne to najbardziej estetyczne odbudowy zębów zniszczonych, przebarwionych bądź złamanych.

Zobacz więcej
minibaner_bezbolesne_zniczulnie.png

The Wand bezbolesne znieczulenie

The Wand - czyli czarodziejska różdżka - to nowy, rewolucyjny system sterowany komputerowo, który zapewnia bardziej komfortowe i skuteczne podawanie znieczulenia miejscowego.

Zobacz więcej

Zobacz gdzie jesteśmy

Chorzowska 216, Katowice
Budynek ACTIV 4 WIEŻE
naprzeciwko Parku Śląskiego

+48 32 702 82 82
+48 888 331 661
artysci@usmiechu.pl

Godziny otwarcia Kliniki

pon. - piąt.: 08:00 - 20:00
sob.: 09:00 - 15:00

Bądź na bieżąco

       

Napisz do nas