Częste bóle głowy

Skarżysz się na bóle migrenowe? Leczenie neurologiczne jest nieskuteczne? Zgłoś się do stomatologa.

Bardzo prawdopodobne, że przyczyną dolegliwości są nieprawidłowe warunki zgryzowe. Zęby górne i dolne nie stykają się na całej powierzchni i powstają przeciążenia powodujące ból. Naprężenia powstają przede wszystkim w nocy, kiedy to mięśnie cały czas pracują i próbują dopasować zęby górne do dolnych. Cierpią struktury stawu skroniowo-żuchwowego, a ból może promieniować na całą okolicę, szczególnie okolice oczodołu, skroni i ucha. Dolegliwość są szczególnie intensywne rano, zaraz po przebudzenia. Często możemy zaobserwować sztywność mięśni żwaczy i ogólny dyskomfort mięśni twarzy.

Nasza specjalistyczna wiedza pozwala rozpoznać chorobę i ją leczyć.

minibaner_diagnostyka_stomatologiczna.png

Diagnostyka stomatologiaczna

Wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię do oceny stanu zdrowia Państwa zębów. Posiadamy własną nowoczesną pracownię RTG umożliwiającą dokładną diagnostykę i ocenę anatomii wewnętrznej kości i zębów.

Zobacz więcej
minibaner_protetyka.png

Protetyka piękny i zdrowy uśmiech

Nowoczesna protetyka poprzez uzupełnienie brakujących zębów pozwala odzyskać piękny i zdrowy uśmiech. Stawiamy sobie za cel przywrócenia Państwa wyglądu i funkcji żucia.

Zobacz więcej
minibaner_bezbolesne_zniczulnie.png

The Wand bezbolesne znieczulenie

The Wand - czyli czarodziejska różdżka - to nowy, rewolucyjny system sterowany komputerowo, który zapewnia bardziej komfortowe i skuteczne podawanie znieczulenia miejscowego.

Zobacz więcej

Zobacz gdzie jesteśmy

Chorzowska 216, Katowice
Budynek ACTIV 4 WIEŻE
naprzeciwko Parku Śląskiego

+48 32 702 82 82
+48 888 331 661
artysci@usmiechu.pl

Godziny otwarcia Kliniki

pon. - piąt.: 08:00 - 20:00
sob.: 09:00 - 15:00

Bądź na bieżąco

       

Napisz do nas