Bezbolesne leczenie zębów

Oczyszczenie ubytku z próchnicy wcale nie musi być czymś strasznym. Do oczyszczania zębów z próchnicy zawsze stosujemy mikroinwazyjne techniki i narzędzia. Szczególną wagę przywiązujemy do tego aby zminimalizować ból w czasie leczenia zębów. Cały proces leczenia odbywa się bezboleśnie i bezstresowo.

Najwyższą estetykę i wytrzymałość wypełnienia zapewniają materiały kompozytowe. Odtwarzamy nimi wszystkie brakujące tkanki zęba. Nasze materiały do wypełnień oparter na nanotechnologii posiadają bardzo szeroką gamę kolorystyczną, dzięki temu po założeniu nie są one odróżnialne od zdrowych tkanek zęba. Zajmujemy się zarówno leczeniem próchnicy jak i odbudową mocno zniszczonych tkanek zęba.

Zajmujemy się nie tylko leczeniem zębów, ale także poprawą ich wyglądu.

Mikroinwazyjne opracowanie próchnicy w bruzdach zęba trzonowego wraz z odbudową naśladującą naturalną anatomię i strukturę powierzchni. [Próchnica w bruzdach zęba trzonowego] Opracowanie próchnicy z zachowaniem standardów mikrozachowawczych. Praca w powiększeniu pozwala na opracowanie tylko i wyłącznie próchnicy z zachowaniem jak największej ilości zdrowych tkanek zęba (szkliwa i zębiny)

[Opracowanie próchnicy w zębie trzonowym]

Nanoszenie kolejnych warstw materiału daje możliwość uzyskania naturalnego wyglądu zęba i idealnej kolorystyki.

[Warstwowe nanoszenie kompozytu na powierzchnię zeba] Ostateczne wypełnienie idealnie dopasowane kolorystycznie do tkanek zęba.

Ostateczne wypełnienie idealnie dopasowane kolorystycznie do tkanek zęba.

minibaner_stomatologia_zachowawcza.png

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza zajmuje się leczeniem i odbudową zębów w ich naturalnym kształcie i kolorze. Zapewniamy całkowicie bezbolesne leczenie próchnicy.

Zobacz więcej
minibaner_ratowanie_zebow.png

Ratowanie zębów

Własne zęby uratowane dzięki przeprowadzeniu leczenia kanałowego w dużym powiększeniu pod mikroskopem, rzadko wymagają dalszego leczenia i zwykle udaje się je zachować na całe życie.

Zobacz więcej
minibaner_bezbolesne_zniczulnie.png

The Wand bezbolesne znieczulenie

The Wand - czyli czarodziejska różdżka - to nowy, rewolucyjny system sterowany komputerowo, który zapewnia bardziej komfortowe i skuteczne podawanie znieczulenia miejscowego.

Zobacz więcej

Zobacz gdzie jesteśmy

Chorzowska 216, Katowice
Budynek ACTIV 4 WIEŻE
naprzeciwko Parku Śląskiego

+48 32 702 82 82
+48 888 331 661
artysci@usmiechu.pl

Godziny otwarcia Kliniki

pon. - piąt.: 08:00 - 20:00
sob.: 09:00 - 15:00

Bądź na bieżąco

       

Napisz do nas