Wybielane zębów

 
Biały, zdrowy uśmiech to dobre samopoczucie i pewność siebie. Przebarwione, żółto - szare zęby sprawiają, że uśmiechamy się znacznie rzadziej. Jak wiadomo śmiech to zdrowie.

Wykorzystując wiedzę i doświadczenie naszych lekarzy specjalistów możemy zaoferować Państwu właściwą kontrolę oraz niespotykany komfort podczas całego zabiegu wybielania i wydobyć prawdziwe piękno z naturalnego uśmiechu. Wieloletnie badania i obserwacje dają pewność, że zabieg wybielania jest skuteczny i bezpieczny.

Z myślą o Państwa wysokich wymaganiach estetycznych opracowaliśmy kilka procedur wybielania. Odpowiednia metoda wybielania zębów jest zawsze indywidualnie dobierana dla każdego Pacjenta.
  • wybielanie z wykorzystaniem światła jako aktywatora - lampa Zoom!
  • wybielanie domowe - metoda nakładkowa
  • wybielanie laserowe
  • wybielanie zębów martwych

Zasadniczą rolę w powodzeniu procesu wybielania zębów ma zaangażowanie i współpraca Pacjenta z lekarzem stomatologiem zarówno przed jak i po zabiegu. W celu zabezpieczenia zębów po wybielaniu oraz wzmocnienia efektu stosujemy opatentowany preparat zawierający "płynne szkliwo".

Jako nieliczni w Polsce proponujemy także wybielanie profesjonalną lampą Zoom. To metoda, którą ze względu na skuteczność i bezpieczeństwo dla szkliwa, wybrali między innymi Eva Longoria, Usher, Jessica Simpson i Anne Hathaway.

minibaner_stomatologia_estetyczna.png

Stomatologia estetyczna

Zapewniamy stomatologię estetyczną na najwyższym światowym poziomie. Piękny uśmiech powoduje wzrost samooceny i pewności siebie w kontaktach z innymi osobami.

Zobacz więcej
minibaner_licowki_porcelanowe.png

Licówki porcelanowe

Licówki to precyzyjne uzupełnienia estetyczne w postaci bardzo cienkich płatków porcelanowych, mocowane na powierzchniach wargowych lub policzkowych zębów.

Zobacz więcej
minibaner_korony_pelnoceramiczne.png

Korony pełnoceramiczne

Pragniesz ładnego uśmiechu, pięknych równych i białych zębów? Korony pełnoceramiczne to najbardziej estetyczne odbudowy zębów zniszczonych, przebarwionych bądź złamanych.

Zobacz więcej
minibaner_ortodoncja.png

Leczenie ortodontyczne

Leczenie ortodontyczne może być przeprowadzone w każdym wieku, również w celu przygotowania zębów do leczenia protetycznego i implantologicznego.

Zobacz więcej
minibaner_bizuteria_nazebna.png

Biżuteria nazębna

Biżuteria nazębna jest najnowszym osiągnięciem stomatologii estetycznej. W modny sposób podkreśla i eksponuje piękny uśmiech i z pewnością przykuje uwagę.

Zobacz więcej
minibaner_bezbolesne_zniczulnie.png

The Wand bezbolesne znieczulenie

The Wand - czyli czarodziejska różdżka - to nowy, rewolucyjny system sterowany komputerowo, który zapewnia bardziej komfortowe i skuteczne podawanie znieczulenia miejscowego.

Zobacz więcej

Zobacz gdzie jesteśmy

Chorzowska 216, Katowice
Budynek ACTIV 4 WIEŻE
naprzeciwko Parku Śląskiego

+48 32 702 82 82
+48 888 331 661
artysci@usmiechu.pl

Godziny otwarcia Kliniki

pon. - piąt.: 08:00 - 20:00
sob.: 09:00 - 15:00

Bądź na bieżąco

       

Napisz do nas