Katarzyna Maniak

Rejestratorka stomatologiczna
 
  • Z wykształcenia jestem pedagogiem. W 2012 roku ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika opiekuńczo – wychowawcza na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Następnie kontynuowałam naukę w wydziale WSB na kierunku zarządzanie i organizacja. Moją pasją jest aranżacja i dekorowanie wnętrz, gotowanie i podróże.
  • Uczestniczyłam w wielu kursach i szkoleniach z zakresu profesjonalnej obsługi w klinice stomatologicznej, co doskonale odzwierciedla się w relacjach z pacjentami i wysokiej jakości ich przyjmowania.
  • Jako jedna z Artystek Uśmiechu w naszej klinice sprawiam, że każda odwiedzająca nas osoba od progu się uśmiecha. Jestem odpowiedzialna za profesjonalną i życzliwą obsługę Pacjentów. Każdego Pacjenta otaczam opieką, pomagam w ustaleniu harmonogramu leczenia, wyjaśniam wątpliwości, odpowiadam na nurtujące Pacjenta pytania, a także pomagam w uzyskaniu korzystnych kredytów na leczenie.
  • Codziennie dbam o to, by czas spędzany przez Pacjenta w klinice był w pełni przyjemny, pozbawiony strachu i satysfakcjonujący.

Zobacz gdzie jesteśmy

Chorzowska 216, Katowice
Budynek ACTIV 4 WIEŻE
naprzeciwko Parku Śląskiego

+48 32 702 82 82
+48 888 331 661
artysci@usmiechu.pl

Godziny otwarcia Kliniki

pon. - piąt.: 08:00 - 20:00
sob.: 09:00 - 15:00

Bądź na bieżąco

       

Napisz do nas