Ozonoterapia

Ozon jest gazem o zapachu powietrza po burzy. Powstaje w temperaturze łuku elektrycznego podczas uderzeń piorunów.

Ozonoterapia jest bezbolesną i nieinwazyjną terapią wczesnych zmian próchnicowych. To innowacyjne osiągnięcie współczesnej stomatologii. Zabieg odbywa się bezstresowo i jest szczególnie polecany u dzieci zarówno do zębów mlecznych jak i stałych. Całkowita remineralizacja twardych tkanek zęba następuje w ciągu kilku tygodni.

W czasie 20 sekund ozon eliminuje 99,9% bakterii powodujących próchnicę. Wykorzystujemy ozon także w czasie leczenia endodontycznego co zapewnia trwałą dezynfekcję systemu kanałów korzeniowych. Dodatkowo ozon wykazuje rewelacyjne działanie w uśmierzaniu bólu po usunięciu zębów, znoszeniu nadwrażliwości przyszyjkowej oraz leczeniu opryszczki, aft i i trudno gojących się owrzodzeń.

minibaner_profilaktyka_stomatologiczna.png

Profilaktyka stomatologiczna

Własne zęby uratowane dzięki przeprowadzeniu leczenia kanałowego w dużym powiększeniu pod mikroskopem, rzadko wymagają dalszego leczenia i zwykle udaje się je zachować na całe życie.

Zobacz więcej
minibaner_profilaktyka_niemowlakow.png

Profilaktyka u niemowlaków

Są to zęby, które wymagają szczególnej opieki, gdyż ich wyżynanie nie jest poprzedzone wypadaniem zębów mlecznych i może zostać przeoczone przez rodziców. Są to zęby bardzo szybko atakowane przez próchnicę.

Zobacz więcej

Zobacz gdzie jesteśmy

Chorzowska 216, Katowice
Budynek ACTIV 4 WIEŻE
naprzeciwko Parku Śląskiego

+48 32 702 82 82
+48 888 331 661
artysci@usmiechu.pl

Godziny otwarcia Kliniki

pon. - piąt.: 08:00 - 20:00
sob.: 09:00 - 15:00

Bądź na bieżąco

       

Napisz do nas